XS
SM
MD
LG
XL

ARAPGİR KÜLTÜR DERNEĞİ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

29-30 KASIM TARİHİNDE ASİS OTOMASYON VE AKARYAKIT A.Ş. NİN UYGULADIĞI MONTİCOLA SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ ARAPGİR KÜLTÜR DERNEĞİ

İŞBİRLİĞİNDE 5 KÖY İLKOKULUNDA UYGULANDI.

Arapgir kültür derneği  başkanı Turgay Akşahin  ve yönetim kurulu üyelerimizden Pınar Bingüler,Mesut Kavukoğlu,Arapgir kültür derneği Arapgir şube başkan yardımcısı Tuncay Çağdaş, Asis otomasyon ve akaryakıt a.ş. Yönetim kurulu üyesi ve yetkilisi Safiye Kaya, Otomasyon Ar-ge müdürü Tuğkent Akkurum, Finans sorumlusu Nurdan Sağlambilen,Reklam ve halkla ilişkiler uzmanı Dönüş Kıyar Bulut,idari işleri müdürü  Adnan Aslan sosyal sorumluluk projesi kapsamında Arapgir’in 5 köy ilkokulunda uyguladığı projeye eşlik etti. İlk olarak ilçe kaymakamı Salih Sak ve Arapgir belediye başkanı vekilleri Metin Bölükbaşı ve Cetin Özdemir ziyaret edilerek proje ile ilgili Asis sosyal sorumluluk proje yetkilisi Safiye Kaya tarafından bilgi verildi. Daha sonra Koru köyü, Suceyin köyü,Bostancık köyü,Konducak köyü, Esikli köyü ziyaret edilerek proje kapsamında ilkokul çocuklarına yönelik okul araç ve gereçleri,oyun malzemeleri, okulda kullanılan genel ihtiyaçlar  paket halinde okullara teslim edildi. Bunun yanı sıra okulların ve öğrencilerin diğer eksik ihtiyaçları tespit edilerek önümüzdeki günlerde bu ihtiyaçlar Asis sosyal sorumluluk projesi kapsamında çözülmesi için not edildi. Daha sonra Malatya -Arguvan belediye başkanı Mehmet Kızıldaş ziyaret edilerek Monticola sosyal sorumluluk projesinin Arguvan bölgesinde ki köylerde uygulaması için görüş alışverişinde bulunuldu. Asis yönetim kurulu başkanı Safiye Kaya görüşme sırasında  Arguvan da bulunan köy okullarındada sosyal sorumluluk projesıni uygulamak istediğini dile getirdi.


Asis otomasyon ve akaryakıt a.ş yetkililerine Arapgir bölgesinde gerçekleştirdikleri bu anlamlı proje için teşekkür ederiz.

© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım